День миру

2014-09-19

21 вересня - Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається з 1968 року. Проголосив його папа римський Павло VI. Можливо, саме тому, що свято було «створене» священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач, і ти отримаєш мир».

Останнім часом з'явилася певною мірою нова традиція святкування Міжнародного дня миру. Генеральна Асамблея постановила щорічно святкувати цей день 21 вересня як «день глобального припинення вогню й ненасильства». У зв'язку із цим було закликано всі країни та всіх людей припинити військові дії на цілу добу. Що дав цей захід? Цілих двадцять чотири години безпечної перерви отримали ті люди, які надають життєво необхідну швидку допомогу тим, хто її потребує. Протягом цього періоду посередники отримали можливість для того, щоб дійти згоди, заключити перемир'я. А найголовніше — це шанс для тих, хто бере безпосередню участь у збройних (і не тільки) конфліктах, щоб вони могли ще раз замислитися про доцільність продовження насильства.

Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На наших вулицях безпечно, ми ходимо до школи.

Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Та чи всі діти на Землі живуть добре і щасливо? Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім'ї, але мають багато горя. Для них, насамперед, і існує день Миру.

Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

19 вересня в Северинівському НВК учнівський та вчительський колективи вирішили заявити про бажання жити в мирі мовою малюнку на асфальті.

Всі взяли в руки кольорові шматочки крейди: від дошкільника до одинадцятикласника. Разом придумували малюнок ,разом обігрували його сюжет . Діти старалися зробити свій внесок у справу Миру . 6-класники написали речівку :

Мир- Землі! Голубка просить!

Дітям –мир! Земля співає.

Україна хоче миру!

Українцям СЛАВА!!!

11- класники для свого малюнку обрали слова із пісні :

Так, ми любим Україну!

Ми тут народились і хочемо жити!

Так, ми любим Україну!

Сильно любим і будем любити!

Конкурс на кращий малюнок на асфальті був символічним, бо насправді переможцями станемо всі , коли будемо жити під мирним небом.

Вчителі надіються, що після сьогоднішнього заходу у наших дітей сформувалась точка зору :

- треба і надалі продовжувати дарувати світу добро і усе

хороше;

- у Світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити.

Це повинен розуміти кожен і йти з цією думкою по життю.

Кiлькiсть переглядiв: 228

Коментарi