• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Северинівська школа

Северинівський навчальний заклад освіти


/Files/images/Рисунок1.jpg

У 1970р. в центрі села Северинівка було побудовано нове приміщення для середньої школи, розраховане на 560 учнів. Першим директором нової школи був Федоренко Василь Павлович.

З 1985р. директором школи призначили Романка Сергія Володимировича.

З 1 березня 2001 року середня школа реорганізована в Северинівське навчально-виховне об’єднання « Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» , а з 16 жовтня 2008 року навчальний заклад був перейменований у Северинівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад».

Директор НВК з 1998 року Перепона Надія Павлівна.

З 1966 року по 2013 рік Северинівський навчальний заклад закінчили 9758 учнів, з них 46 медалістів.

Сьогодні навчальний заклад це:

– школа І-ІІІ ступенів та дошкільний навчальний заклад, забезпечує профільне навчання та допрофесійну підготовку за суспільно-гуманітарним напрямом – правовий профіль , технологічним напрямом – інформаційно-технологічний профіль;

– виховання високорозвиненої творчої особистості, яка б поєднувала в собі найкращі моральні якості.

Імідж закладу створюють 24 педагоги. З них мають вищу освіту - 23 , 1 отримує вищу педагогічну освіту, 4 мають вищу категорію, 4 – звання «Старший вчитель», 9 – І категорія, 4 – ІІ категорію, 6 мають категорію « спеціаліст ».

Педагогічна діяльність НВК спрямована на формування основних компетентностей , утвердження загальнолюдських цінностей, розкриття потенційних можливостей і здібностей учнів.

При НВК функціонує музейна кімната « Історія освіти та культури села Северинівки», куточок народознавства . На базі яких проходять уроки-конференції, уроки-екскурсії, зустрічі .

Щомісяця випускається шкільна газета «В профіль і анфас».

В 2012-2013 н. р. у Северинівському НВК навчалося 105 учнів 1-11 класів та 15 вихованців ДНЗ.

Результати участі учнів Северинівського НВК у Всеукраїнських учнівських олімпіадах : на другий етап Всеукраїнських олімпіад було направлено 33 учні школи, які здобули 10 призових місць, з них - 2 перше, 5 других і 3 третіх; в ІІІ ( обласному) етапі - 1 призер та 1 четверте місце.

У НВК працюють гуртки: танцювальний , спортивний , вокальний, «Чарівний олівець», « Орігамі» . Результатами роботи гуртківців є перемоги у районних , обласних та Всеукраїнських конкурсах .

В систему виховної роботи педагогічного колективу вводяться нетрадиційні заходи та проекти:

- творча зустріч із художником-аматором , людиною з обмеженими фізичними можливостями Юрієм Пацаном;

- Старт проекту «Моя родина в попелі війни»;

- Участь учнів НВК у Всеукраїнській акції «Весняний тиждень доброти», в рамках якого проводиться доброчинна акція «Моя іграшка –тобі» та як продовження, візит до дітей з вадами психічного розвитку.

- Тісна творча співпраця із школою –партнером № 220 в м . Києві.

Кiлькiсть переглядiв: 673

Коментарi